Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

rebreather

REBREATHER POSEIDON SEVEN

 

Ve světě plném kompromisů, můžeme uniknout tím, že navštívíme jedno místo: oceán. Přesto, když se tam dostaneme, jsme nuceni ke kompromisům. Není nic víc ...

Navržen, vyroben a testován tak, aby fungoval za všech podmínek, POSEIDON SE7EN je rebreather příští generace. Bezpečnost, výkonnost, snadné použití, jsou kombinovány, aby potápěči umožnili poznat podmořský svět bez kompromisů.

Ať už se chcete dostat blíže k mořskému životu, trávíte mnohem více času pod vodou, chcete se potápět hlouběji, nebo si jen tak užívat ticho bez bublin. POSEIDON SE7EN je nejchytřejší, nejrychlejší, nejbezpečnější způsob, jak se potápět.

 

POSEIDON SE7EN

The Next Generation Rebreather

Vyvinut jako první rekreační rebreather na světě , legendární Poseidon MkVI . POSEIDON SE7EN vám dává další 7 generaci Výhod: G7 Uvnitř - 7 generace elektroniky otevírá nekonečné možnosti pro interakce, doplňky a aplikace. Zcela nový vnitřní hardware poháněn novou generaci firmware SE7EN je mnohem rychlejší, flexibilnější a spolehlivější v každém potápěčském prostředí. Bluetooth připojení - Stáhněte si potápěčské protokoly v sekundách, aktualizujte nastavení a pracujte bez námahy s POSEIDON Se7en, vše pomocí Bluetooth

Management System Dive
Vychutnejte si kvalitnější interakci s rebreatherem. Upgrade konfigurační nástroj spolupracuje s POSEIDON Se7en přes Bluetooth, kterávám umožní provádět změny konfigurace v krátkých okamžicích. Nyní také kompatibilní s Mac! Rekreační nebo 100M Technický Rebreather POSEIDON SE7EN může být cokoliv, co chcete! Můžete použít Se7en jako rekreační Rebreather nebo jako 100M- technický Rebreather, je to vaše volba! Automatické stahování logů přes Bluetooth, v kombinaci s odnímatelným displejem spolu se senzory dokazují, že podpora je ještě rychlejší a pohodlnější než kdy předtím!

 

POSEIDON SE7EN

 

Volitelné doplňky
Rebreather Příslušenství

Required Options
Smart Batteries

Aluminum / Steel cylinders

Rebreather BCD
Recreational Counter Lungs
Technical Counter Lungs

Tank Band Standard
Tank Strap & Buckle
Cylinder QMR

Higly Recommended Extras
QMR

11-Inch Adapter

Jetstream Octupus
Wingman

Rebreather Wing & Backplate
One Wing & One Harness


Downloads

Soubory ke stažení

Poseidon SE7EN Brožura

Průvodce Poseidon Se7en kupujícího

Poseidon SE7EN Q & A

Poseidon MKVI Majitelé Průvodce upgrade

Poseidon SE7EN Návod k použití

Poseidon SE7EN Specifikace EU

Poseidon SE7EN US Specifikace