+420 220 805 300  Po - Pá od 10:00 do 18:00  

 

Úvod » REBREATHER SEVEN » Rebreather - SEVEN


        

Rebreather - SEVEN

 

Číslo produktu: 22

 

Vyvinut jako první rekreační rebreather na světě , legendární Poseidon MkVI . POSEIDON SE7EN vám dává další 7 generaci Výhod: G7 Uvnitř - 7 generace elektroniky otevírá nekonečné možnosti pro interakce, doplňky a aplikace. Zcela nový vnitřní hardware poháněn novou generaci firmware SE7EN je mnohem rychlejší, flexibilnější a spolehlivější v každém potápěčském prostředí. Bluetooth připojení - Stáhněte si potápěčské protokoly v sekundách, aktualizujte nastavení a pracujte bez námahy s POSEIDON Se7en, vše pomocí Bluetooth

Ve světě plném kompromisů, můžeme uniknout tím, že navštívíme jedno místo: oceán. Přesto, když se tam dostaneme, jsme nuceni ke kompromisům. Není nic víc ...

Navržen, vyroben a testován tak, aby fungoval za všech podmínek, POSEIDON SE7EN je rebreather příští generace. Bezpečnost, výkonnost, snadné použití, jsou kombinovány, aby potápěči umožnili poznat podmořský svět bez kompromisů.

Ať už se chcete dostat blíže k mořskému životu, trávíte mnohem více času pod vodou, chcete se potápět hlouběji, nebo si jen tak užívat ticho bez bublin. POSEIDON SE7EN je nejchytřejší, nejrychlejší, nejbezpečnější způsob, jak se potápět. 

Management System Dive
Vychutnejte si kvalitnější interakci s rebreatherem. Upgrade konfigurační nástroj spolupracuje s POSEIDON Se7en přes Bluetooth, kterávám umožní provádět změny konfigurace v krátkých okamžicích. Nyní také kompatibilní s Mac! Rekreační nebo 100M Technický Rebreather POSEIDON SE7EN může být cokoliv, co chcete! Můžete použít Se7en jako rekreační Rebreather nebo jako 100M- technický Rebreather, je to vaše volba! Automatické stahování logů přes Bluetooth, v kombinaci s odnímatelným displejem spolu se senzory dokazují, že podpora je ještě rychlejší a pohodlnější než kdy předtím!

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

KONTAKTY

Olson s.r.o.

Adresa: Bubenske nabrezi 306, hala 16

PSČ: 17000 Praha 7

Email: olson@olson.cz

Telefon: +420 220 805 300

OGQwY2UwYT